Maksem Yapı, inşaat sektörünün en güvenilir ve köklü şirketleri arasında yer almaktadır. Güven duymanın insan ilişkilerinin oluşumunda ki en önemli hususlardan biri olduğunu çok iyi bilmektedir. Bu anlamda Maksem Yapı kalite politikasının başlangıç noktası olarak “insan ve güven”i kural edinmiş ve kalite politikasını bu ilkeler doğrultusunda oluşturmuştur.

  1. Şirket saygınlığını ve duyulan güveni her geçen sürede artırarak sürdürmek.
  2. Sektöre ait teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve taahhüt ettiğimiz işler de devamlı iyileştirmelere özen gösterip uygulamak.
  3. Takım çalışmasının önemini bilerek, takım ruhu ile şirket hedeflerine en sağlam şekilde ulaşmak için çalışmak ve her zaman yeniliğe ve gelişime açık olmak.
  4. Kalite standartlarımızı uluslararası standartların gereksinimlerini doğrultusunda yerine getirecek şekilde belgelendirmek.
  5. Yasal gereksinimlere hiçbir şekilde taviz vermeden tüm gereklilikleri uygulamak.
  6. Şehirlere değer katacak, deprem yönetmeliğine uygun, ülke mimarisine, ilgili standartlara ve teknik şartnamelere uygun güvenli yaşam alanları yaratmak.
  7. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak, müşteri gereksinimlerini karşılamak ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.
  8. Yurtdışındaki başarılarımızı artırarak, yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da en fazla talep edilen bir firma olmak.
  9. Deprem yönetmeliğine uygun, ülke mimarisine, ilgili standartlara ve teknik şartnamelere uygun güvenli yaşam alanları yaratmak.