A+Live Ataşehir

Ayrıntılar

BATI ATAŞEHİR’DE BİR BATILI…

Ataşehir dediğimiz an, düşünmeye başladık… İstanbul’u düşündük önce… En az İstanbul kadar renkli olmalıydı bu plaza. Ofis çalışanlarını düşündük… Metroya ve anayollara yakın olmalıydı. Firmaların paydaşlarını düşündük… Büyük bir otoparkı olmalıydı. İtibarınızı düşündük… Ofisler A+ olmalıydı. İş verimliliğini düşündük… Toplantı odaları ve her ofis için depolar olmalıydı. Keyfinizi düşündük… Bir çarşısı, kafeleri ve restoranları olmalıydı. Rahatınızı düşündük… Kat aralıkları yüksek olmalıydı. Sağlığınızı düşündük… Spor alanları olmalıydı. Ve çocuklarınızı düşündük… Onların zaman geçirebileceği alanlar olmalıydı. Sadece bugününüzü değil, geleceğinizi düşündük… Çünkü iş dünyasında geleceğin bir karşılığı olmalıydı.

ADIMIZ A+LIVE… ÜNVANIMIZ KAZANÇ MERKEZİ

A+LIVE Ataşehir, 40.107,73 m2’lik bir alanda 111 A+ ofis ve 11 dükkanlık bir plaza projesi.

Ataşehir’in merkezinde yükselen A+LIVE Ataşehir’in yanında Finans Merkezi, önünde ise Çamlıca uzanıyor.

Temelinde ise kazanç yatıyor.

AKLIMIZI KULLANIN DURMADAN KAZANIN

A+LIVE’da, 40 m2 ile 400 m2 arasında değişen, 28 ayrı tipte ofis bulunuyor. Bu ofisler ister tek parça ister 6 parça olarak kullanılabiliyor.

A+LIVE’ın A+ ofislerini tercih edenler; itibar, zaman, verim, ivme, popülarite, güç derken kazanmanın keyfini her alana taşıyor.

İŞ DÜNYASINDA GELECEĞİN BİR KARŞILIĞI VAR

Finans Merkezi’ne çok yakın bir konumu bulunan, lokasyonuyla herkesin rahatça ulaşabileceği, trafik ve park sorunu olmayan, çalışanlarının tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek, ofis sahiplerine itibar sağlayacak, ayrıcalıklı ve A+ ofisleri olan; özetle geleceği şimdiden yaşatacak bir plazaya ihtiyacı vardı İstanbul’un.Biz de Finans Merkezi’nin ev sahibi, iş dünyasının yeni geleceği Ataşehir’i seçtik.

A+LIVE PROJESİ İLE İLGİLİ ÇOK DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN SİZİ SATIŞ OFİSİMİZE BEKLİYORUZ